05KOLONIA.PL

580.00 

Aktywne półkolonie dla dzieci i młodzieży w aż siedmiu lokalizacjach. Takiego programu jeszcze nie było. Przygotowaliśmy propozycję wypełnioną kreatywnymi i aktywnymi zajęciami dla dzieci pragnących rozrywki i zabawy.

Brak w magazynie

Product details

Dzielnica

Bieńczyce, Bronowice, Chotowa, Czyżyny, Dębniki, Grzegórzki, Kazimierz, Krowodrza, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Mistrzejowice, Nowa Huta, Podgórze, Podgórze Duchackie, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Stare Miasto, Swoszowice, Wieliczka, Wzgórza Krzesławickie, Zwierzyniec

Wiek

6-8 lat, 8-15 lat

0.5 Kolonie #bądź to nasza autorska odpowiedź na to czego wymagają tegoroczne wakacje. Nie chcemy aby dzieci i młodzież nudziły się w domach, ale w kreatywny sposób wraz z doświadczonymi animatorami przeniosły się w niezwykły świat robotów, poznali tajniki włoskiej kuchni czy odkrywali najbardziej odległe zakątki świata zachowując przy tym obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Nowa, inna niż te dostępne do tej pory na rynku forma aktywnej organizacji czasu dla dzieci oparta na zasadzie sześciu #bądź. Autorski pomysł zajęć, prowadzonych przez młode osoby z dużym zapałem i świeżością umysłu sprawią, że będą to niezapomniane chwile dla uczestników w każdym wieku.
W obecnym czasie stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Wprowadziliśmy zasady, dzięki, którym będziemy mieli pewność, że każdy z naszych uczestników będzie bezpieczny. Chroniąc również Państwa pieniądze, wymagamy jedynie wpłacenia tylko 100 zł zaliczki, która w przypadku wprowadzenia niekorzystnych obostrzeń zabraniających organizację tego typu form wypoczynku będzie w stu procentach zwrotna.