Product details

Dzielnica

Bieńczyce, Bronowice, Czyżyny, Dębniki, Grzegórzki, Krowodrza, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Mistrzejowice, Nowa Huta, Podgórze, Podgórze Duchackie, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Stare Miasto, Swoszowice, Wieliczka, Wzgórza Krzesławickie, Zwierzyniec

Wiek

6-8 lat, 9-12 lat

PÓŁKOLONIE – WAKACJE I FERIE Z CERAMIKĄ I NIE TYLKO

Jak co pół roku czekają na Was kreatywne półkolonie w Pracowni Artystycznej „Mali Twórcy”. Półkolonie odbywają się w naszej Pracowni przy ulicy Kopernika 9 w Krakowie.

 

Półkolonie – atrakcje

Ceramika i warsztaty artystyczno-manualne

W czasie trwania naszych półkolonii dzieci mogą lepić z gliny, toczyć na kole garncarskim, szyć, robić kukiełki, projektować biżuterię czy robić latawce. Poza tym mają jeszcze bardzo wiele innych możliwości ograniczonych jedynie dziecięcą kreatywnością oraz fantazją.

 

Wyjścia i wycieczki

Oprócz spędzania czasu w Pracowni i ogrodzie wychodzimy również na spacery i wycieczki. Ponadto, w lecie, odwiedzamy Ogród Botaniczny, który jest naszym bliskim sąsiadem. Bywamy także w Ogrodzie Doświadczeń. Wreszcie, niezależnie od pory roku, bierzemy również udział w warsztatach organizowanych przez zaprzyjaźnione muzea i galerie: CricotekęBunkier Sztuki czy Muzeum Historyczne.

 

Informacje

Cena

>> Cena za 1 turnus – 500 zł

>> Możliwość jednodniowego uczestnictwa w półkolonii – 130 zł

>> Dodatkowa godzina opieki nad dzieckiem – 50 zł

>> Dla rodzeństwa 10% zniżki!

Cena zawiera:

  • pracę dwóch instruktorów,
  • ubezpieczenie,
  • obiady, wodę, owoce,
  • wszystkie materiały plastyczne,
  • bilety wstępu.

Wiek dzieci

Na półkolonię można zapisywać dzieci w wieku 6-12 lat. W przypadku dzieci spoza tego przedziału wiekowego prosimy o indywidualny kontakt telefoniczny.