Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne przy Kolegium Europejskim

750.00 

Półkolonie Młodzi Odkrywcy to projekt łączący dobrą zabawę, naukę oraz aktywność fizyczną. Nasz innowacyjny program ma na celu obudzić w dzieciach chęć zdobycia oraz pogłębiania wiedzy na różnych płaszczyznach edukacyjnych. Uczymy poprzez zabawę, co daje gwarancję satysfakcji i sukcesu.

Brak w magazynie

Product details

Dzielnica

Zabłocie

Wiek

6-8 lat, 9-12 lat

Turnus 1 ARTS & CRAFTS

Przeniesiemy się w świat odległej Japonii. Poznamy historię papieru, sami go uzyskamy z roślin, sami go stworzymy i ozdobimy. Poznamy tajniki „malowania światłem” czyli dowiemy się skąd się bierze fotografia, odwiedzimy prawdziwą ciemnię fotograficzną i wykonamy tam prawdziwą odbitkę!

 

Turnus 2 SCIENCE EXPEDITION

Masz może w swoim domu „Młodego Odkrywcę”, którego fascynuje świat natury: roślin, zwierząt, owadów, który lubi eksperymentować, badać i doświadczać otaczającego go Świata? Na tym turnusie przeniesiemy się w tajemniczy świat nauki z pogranicza biologii, przyrody i chemii, w którym będziemy badać, eksperymentować, tropić i odkrywać.

 

Turnus 3 ARTS & CRAFTS

Przeniesiemy się w świat Dalekiego Wschodu i jeszcze dalej! Wykonamy samodzielnie piniatę, poznamy historię wyjątkowej sztuki składania papieru– ORIGAMI. Poznamy także jej największych mistrzów. Wyruszymy w bardzo ciekawe miejsca na mapie Krakowa związane z orientem. Poznamy hinduską technikę barwienia tkanin BATIK oraz wykonamy tatuaż mehendi. Oj , będzie się działo! Zapraszam

 

Turnus 4 DANCE-UP & SPORTS

Ten turnus z Młodymi Odkrywcami to tydzień pełen muzyki, tańca, śpiewu, baletu, fitnessu i gimnastyki artystycznej. Będziemy poznawać nowe układy, tworzyć własne autorskie program, a przy tym wspaniale się bawić w szalonym świecie sław. Na koniec turnusu wspólnie nagramy profesjonalny teledysk!

 

Turnus 5 SCIENCE EXPEDITION

Masz może w swoim domu „Młodego Odkrywcę”, którego fascynuje świat natury: roślin, zwierząt, owadów, który lubi eksperymentować, badać i doświadczać otaczający go Świat? Na tym turnusie przeniesiemy się w tajemniczy świat nauki z pogranicza biologii, przyrody i chemii, w którym będziemy badać, eksperymentować, tropić i odkrywać.

 

Turnus 6 „ENG-ineer”

W ciągu pięciu dni dzieci będą miały okazję nauczyć się  podstaw budowy i programowania robotów z wykorzystaniem innowacyjnego zestawu LEGO EDUCATION SPIKE Prime. Instruktorzy zadbają o to, aby dzieci otrzymały praktyczny i interaktywny wstępy do programowania oraz budowania robotów.

 

Turnus 7 DANCE-UP & SPORTS

Ten turnus z Młodymi Odkrywcami to tydzień pełen muzyki, tańca, śpiewu, baletu, fitnessu i gimnastyki artystycznej. Będziemy poznawać nowe układy, tworzyć własne autorskie program, a przy tym wspaniale się bawić w szalonym świecie sław.