Nowoczesny Wymiar Edukacji – Warsztaty Robotów

590.00 

Warsztat Robotów to projekt stworzony i realizowany przez młodych inżynierów, którzy próbują zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do nowych technologii, robotyki i programowania. Zajęcia mają na celu w innowacyjny sposób pobudzenie w kursantach kreatywności oraz rozwinięcie umiejętności  logicznego myślenia, w sposób jaki w szkole jest nieosiągalny. Na naszych zajęciach to dzieciaki decydują o sposobie rozwiązania postawionego przed nimi problemu, a opiekunowie  starają się ich jedynie  naprowadzać na możliwe, ale nie jedyne rozwiązania.

 

Działalność Warsztatu polega na organizowaniu zajęć dla dzieci i młodzieży podczas, których kursanci zajmują się konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Zestawy dydaktyczne, z których budowane są roboty to  Lego Wedo – dla dzieci w wieku od 5-8 lat oraz Lego Mindstorms NXT oraz Lego EV3 – od 8 roku życia. Sposób prowadzenia zajęć znacznie odbiega od warunków szkolnych i przybiera formę nowoczesnych warsztatów, w których każdy uczestnik bierze aktywny udział. 

Brak w magazynie

Product details

Dzielnica

Bieńczyce, Bronowice, Czyżyny, Dębniki, Grzegórzki, Krowodrza, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Mistrzejowice, Nowa Huta, Podgórze, Podgórze Duchackie, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Stare Miasto, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zwierzyniec

Wiek

13-16 lat, 6-8 lat, 9-12 lat

Ferie zimowe to długooczekiwany i uwielbiany przez dzieci czas zabawy, przygód oraz odpoczynku od obowiązków szkolnych. Mamy tego pełną świadomość dlatego starannie przygotowujemy ofertę chcąc zapewnić naszym podopiecznym niezapomniane chwile spędzone w sposób nie typowy i kreatywny.

Doświadczenie z poprzednich lat pozwala nam już teraz zagwarantować niesamowite przeżycia w świecie robotówi klocków Lego. Liczymy na to, że dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów, które z roku na rok się powiększa.

 

 

Nasz dzień

 

Zajęcia odbywać się będą codziennie od godziny 8:00 do 16:00. Podczas zajęć nasi kursanci będą zgłębiać swoją wiedze z zakresu robotyki i programowania. Aby pobudzić w naszych kursantach ducha rywalizacji, codziennie organizowane będą zawody tematyczne, w których będzie można sprawdzić, który z obotów sprawuję się najlepiej w danej sytuacji. Poniżej przedstawiamy nasz przykładowy rozkład dnia:

 

8:00 – przedstawienie tematu przewodniego dnia,

8:15-10:15 – konstruowanie robotów,

10:15-11:00 – sprawdzenie robotów,

11:00-13:00 – programowanie robotów,

13:00-15.30 – zawody,

15.30-16.00 – przygotowanie robotów na kolejny dzień.