OPTYMISTYczne półkolonie

764.00 

OPTYMISTYczne półkolonie- wodna integracja i żeglarska przygoda dla najmłodszych

Brak w magazynie

Product details

Wiek

6-8 lat, 9-12 lat

Zapraszamy na optymistyczne półkolonie żeglarskie. Czeka nas wspólna zabawa w świecie sportów wodnych. Przez 5 kolejnych dni zapewnimy:
~Integrację na wodzie:
Celem nadrzędnym jest zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportów wodnych. Autorski program JoinUs z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu żeglarskiego ma pokazać jak bezpiecznie i przyjemnie spędzić czas nad wodą. Uczymy żeglarstwa, bawimy się na wodzie, żeglujemy na optymistach, łódkach Fusion, katamaranach i deskach SUP.
~Bezpieczeństwo:
Półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty i pozostają cały czas pod nadzorem. Liczba miejsc na każdym turnusie jest ograniczona zgodnie z wytycznymi COVID-19. Program będzie dostosowany do aktualnej sytuacji.
~Zabawę | Dydaktykę | Rywalizację:
Poprzez zabawę kształcimy żeglarki i żeglarzy. Zapoznajemy z nowym sprzętem. Wyszukujemy regatowe talenty do dalszych aktywności ?
Program jest dopasowany do wieku i umiejętności dzieci. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną, fabularną, sportową, Żegluga na Optymiście to nie wszystko, w pełni zarażamy pasją żeglarstwa i szkolimy/ zapoznajemy z innymi jachtami. Gwarantujemy, że nawet przy bezwietrznej pogodzie w żyłach zawrze krew. Dodatkowo dajemy możliwość możliwość zdobycia karty pływackiej.